GARANTİ, İADE VE İPTAL ŞARTLARI

www.bompari.com’da satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz kargo sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir ve ortalama “3 – 4” iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  • Kişiye özel ürünlerde müşteriden son haliyle onay alındığı için kişiye özel ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kargo sürecinde yaşanan bir sıkıntı durumunda müşteri temsilcilerimize bildirmeniz takdirde mağduriyet giderilmeye çalışılacaktır.
  • Ürün İadesi kargo ücreti müşteriye aittir.

İade Adresi

Bahçelievler mah. İzzettin Çalışlar Cad. No: 35 D:12 Bahçelievler/İstanbul

İade Edilen Ürünün Ödemesi

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.