PARTİ MALZEMELERİ

Parti Malzemelerimizle partinizi daha eğlenceli ve unutulmaz hale getirin! Dilerseniz aşağıdaki Partini Süsle, Partine Eğlence Kat ve Olmazsa Olmaz alanlarından kendi Parti Konseptinizi oluşturun, dilerseniz de sizin için oluşturduğumuz hazır Parti Konseptlerinden faydalanın. Bom Parti Com ile dört adımda kolay partinin tadını çıkarın:
1. Adım: Ürünleri seç. 2.Adım: Ürünleri sepete ekle, 3.Adım: Satın al. 4. Adım: Partini kutla!

PARTİNİ SÜSLE

Asmalı İp Süsler

Balonlar

Bayrak-Flamalar

Cupcake Kapları

Cupcake Standları

Davetiyeler

Craft Çantalar

Dekorasyon Setleri

İyi Ki Doğdun Setleri

Kadehler

Kürdanlar

Magnetler

Masa Etekleri

Mısır kutusu

Mumlar

Orta Süsleri

Peçetelikler

Şişe Etiketleri

Petek Süsleri

Pipetler

Ponpon Süsler

Yelpaze Süsler

Şeker Kutuları

PARTİNE EĞLENCE KAT

Kaynana Dilleri

Külah Şapkalar

Maskeler

Parti Çantaları

Pinyatalar

Rozetler

Taçlar

OLMAZSA OLMAZLAR

Bardaklar

Bıçaklar

Çatallar

Kağıt Peçete

Kaşık

Masa Örtüleri

Tabaklar

DOĞUM GÜNÜ SETLERİ

Her Parti Konsepti İçin İhtiyacınız Olabilecek Parti Malzemeleri

BomParti online parti malzemeleri dükkanında, tüm konseptlerde parti süsleri bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Masa örtüsü, uçan balon, kağıt servis setlerini ister zevkinize uygun olacak şekilde ayrı ayrı ayrı alabilir isterseniz ‘doğum günü setleri’ kısmından set halinde satın alabilirsiniz.

Partim Konsepti Hazır Olanlara Özel Parti Süsleri

Benim konseptim hazır, setlerden farklı şeyler istiyorum, tek ihtiyacım ucuz parti malzemeleri diyorsan doğru yerdesin. Süsleme malzemeleri denince aklına ne geliyorsa burada. Asmalı ip süs, balon, cup cake standı, parti çantası, şişe etiketi, kürdan, magnet, maske, mum hatta partin için davetiye… Hepsini tek tıkla bulabilir kendine özel seçebilirsin.

Parti Yapmak BomParti Sayesinde Artık Çok Kolay!

Doğum günleri gibi özel günleri kutlamak için sitemizde yer alan parti ürünleriyle, aynı gün kargo sayesinde partinizi hemen başlatabilirsiniz. Parti dükkanları dolaşma, Eminönü, Kadıköy, İstoç diye pazar pazar gezmek diye kapıda ödeme ve güvenli EFT/Havale seçenekleri ile uygun fiyat kalitesini sizler için BomParti’de topladık.