Diş Buğdayı Partisi Nedir?

Bebeklerin ilk dişi aslında biraz zorlu süreçtir. Bol bol diş kaşıntısı, ağlamalar, ateş… Ama aslında bebeğin ilk dişi Anadolu’da kutlanmaya başlanmış bir gelenektir. Diş buğdayı adı alması ise bebeğin dişlerinin buğday gibi sağlam olması için buğday veya hedik pişirilmesinden gelmektedir. Günümüzde diş buğdayı partisi aslında, annenin bebeğin ilk yaşına, bebeğin ilk dişine adapte olması için psikolojik olarak destek sağlamak için yapılır.

Bebeğin İlk Dişi, Bebeğin ilk Partisi!

BomParti olarak parti ruhunu benimseyenlerden yanayız. Bebeğinizin ilk partisini ilk dişi için kutlamak mı istiyorsunuz? Diş buğdayı partisi süsleri tam aradığınız şey. Doğum günü gelmeden önce kutlanacak ilk parti ile bebeğinizin güzel günlerini renklendirmek için diş buğdayı parti süsleri kategorisinden ihtiyacınız olan her şeyi topladık.

Bebeğinizin Diş Buğdayı Partisi Malzemeleri Bir Tık Uzakta!

Diş buğdayı süsleri BomParti sayesinde artık aynı gün kargoya verilerek partinizi çabucak hazırlamanıza yardımcı oluyor. ‘Parti malzemeleri’ kategorilerinde yer alan diğer ürünlerle zenginleştirebileceğiniz parti süslerini isterseniz set halinde de satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla bulabileceğiniz eğlenceli bir parti düzenlemek için sitemizden kolayca online alışveriş yapabilirsiniz.