YURTDIŞI TESLİMAT ŞARTLARI

1- Ödeme Seçenekleri

www.bomparti.com’da alışverişlerinizi kredi kartları ile yapabilirsiniz. Kredi kartı özelliği taşımayan kartlar ve yurt dışı kartları üzerinden sipariş işlemi gerçekleştirilememektedir. Aynı zamanda Havale, EFT ve anlaşmalı kargoyla Kapıda Ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

2- Taksitli Alışveriş

Satın alma işleminizin son aşamasında, kredi kartınızın ait olduğu banka ve kart tipini seçmenizin ardından, “Ödeme Seçenekleri” bölümünden istediğiniz taksit adedini belirleyebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartınıza göre, taksitli alımlarda vade farkı olabilir bu tutar ödeme tablosunda yer alacaktır.

3- Güvenli Alışveriş

www.bomparti.com’da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL teknolojisi kullanmaktadır. SSL, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alır. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle www.bomparti.com’da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz

4- KDV

Satıştaki tüm ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

5- Kargo Ücreti

Yurtdışı kargo ücreti siparişin ağırlığı ve hacmine göre değişiklik göstermektedir. Havale, EFT veya kredi kartınızdan ürün satın alarak kargo ücretinizi ödeyebilirsiniz.

6- Kargo Firması

www.bomparti.com’da yurt dışı gönderileri anlaşmalı kargo firması ile yapılmaktadır. Bu nedenlerden dolayı kargo firması seçimi yapılamamaktadır.

7- Teslim Süreci

www.bomparti.com’da verilen siparişler stoklarda mevcut ise aynı iş günü kargoya verilmektedir. Sipariş verilen ürün kişiye özel üretim ise 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, sonraki ilk iş gününde kargoya teslim edilir. Yurt dışı kargo ulaşım süresi 10 ile 15 gün arasıdır.

8- Teslimat Detayı

Belirtilen adreste olmamanız durumunda, siparişiniz en yakın anlaşmalı kargo şubesine teslim edilir. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz www.bomparti.com’a iade edilir.